Novi trijumf Jagodinki u derbiju protiv Naise. Ovoga puta u prvenstvenom duelu. Gošćama je pripao početak, potom su se razigrale Jagodinke i u 18. minutu stigle do prednosti od 5 golova – 12:7. Tada je trener Jovanović uzeo tajm-aut a potom u igru uveo golmana Mariju Karić. Karićeva je branila izvanredno, a napad je funkcionisao besprekorno i gošće su posle serije od 5:0 stigle do izjednačenja.

Na početku drugog dela ponovo su gošće bile bolje. Usledila je fantastična igra u odbrani Jagodine na čalu sa sjanim golmanom Jelenom Đurašinović i domaće su uspele da preokrenu rezultat – 24:21 u 45. minutu. Nošene bodrenjem sa tribina Jagodinke su igrale kao u trasu. Sve im je polazilo za rukom i na kraju su zabeležile novi trijumf.

Jagodina – Naisa 33:27 (15:15)

Sedmerci: Jagodina 2 (2), Naisa 3 (2). Isključenja: Jagodina 4, Naisa 4 minuta.Semafor: 2:4 (8), 6:6 (13), 12:7 (18), 12:12 (26), 15:17 (32), 20:20 (40), 24:21 (45), 29:24 (54).

JAGODINA: N. Bogdanović, Bogojević, Trbović 3, Mitrović 5, J. Bogdanović, Terzić 8, Jevtić, Ležaja, Jovanović 2, Zečević, Šaronjić, Đurašinović (13 odbrana, 1 sedmerac), Glišović 2, Rančić 9 (2), Gojković 1, Đorđević 3.

NAISA: Stranjanac (5 odbrana), Nikolić 1, Miloijević 2, Karalić, Živković 7 (2), Đoković 5, Stefanović, Radović 5, Karić (6 odbrana), Simić 1, Ivanović, Petković, Miličić, Tanasković 4, Filipović 1, Tatar 1.