JAGODINA- Protekle nedelje održana su prva takmičenja u atletici posle pauze u sezoni zbog korona virusa. Prvo je u sredu 19. avgusta održan atletski miting za mlađe kategorije u Smederevskoj Palanci. Za GAK ,,Jagodina” nastupila je Elena Milosavljević (13) u disciplini skok u dalj iz zone za mlađe pionirke serijom skokova i novim ličnim rekordom 4,44m zauzela treće mesto. U subotu 22.avgusta održano je prvenstvo centrlne Srbije za juniore. Janko Bogojević (16) mlađi junior u trci na 100m postigao  lični rekord od 12,25 sekundi i u finalu sa 12,38 zauzeo sedmo mesto. U disciplini skok u dalj u kojoj je debitovao, odličnim skokom od 5,46m zauzeo je veoma visoku četvrtu poziciju.  Naredne nedelje takmičare GAK “Jagodina” očekuje prvenstvo Srbije za juniore u Kruševcu.