JAGODINA- Na gostovanju u Inđiji rukometašice Jagodine pobedile su Železničar 17:24 (12:16). Igračica utakmice je Marija Jovanović iz Jagodine. U prva 4 kola Superlige Jagodinke su ostvarile stoprocentni uspeh i sa 8 bodova dele prvo mesto na tabeli sa Naisom. Do 20. minuta utakmice domaće rukometašice uspešno su parirale iskusnijim gošćama, a posle toga na terenu je bila samo jedna ekipa. Utakmicu je presudila odbrana Jagodinki, koja je igrana vrhunski 40 minuta. U tom periodu Železničar je postigao 9 golova a Jagodina16. Brzi kontranapadi gošći su se smenjivali u talasima, što domaće igračice nisu uspevale da zaustave. Karakerističan je i veliki broj tehničkih greški u pozicionom napadu. Utakmica je opravdala epitet derbija 4. kola Superlige, jer je viđen moderan rukomet sa jakim odbranama i brzom tranzicijom lopte. Treneri nisu taktički usporavali igru. Ekipa Železničara je pokazala da je budućnost pred njom, dok su Jagodinke nastupile bez dve standardne igračice  Nišavić i Bulatović, kao i tek oporavljenim  Đurašinović i Lovrić.

U 5. Kolu Jagodinke dočekuju kragujevački Radnički, a utakmica se igra 4. novembra u 19 sati u hali Jasa.

ŽELEZNIČAR: Čavrić 2, Knežević 5, Tabak 3, Adamović 2, Dmitrović 2, Živkov 2, Petković (15 odbrana)

Isklučenja 6 minuta

Sedmerci 3/2

ŽORK Jagodina: Adžić 3, Kaitović 3, Vukčević 3, Jovanović 5, Ašanin3, Gojković 7, Kosanović (10 odbrana), Đurašinović (2 odbrane)