Naslovna Gradovi RUKOMETAŠICE JAGODINE POVELE PROTIV BEKAMENTA U FINALNOJ SERIJI PLEJOFA – SLEDEĆE SUBOTE...

RUKOMETAŠICE JAGODINE POVELE PROTIV BEKAMENTA U FINALNOJ SERIJI PLEJOFA – SLEDEĆE SUBOTE SVI U HALU

663

JAGODINA- Rukometašice Jagodine pobedile su na domaćem terenu u prvoj utakmici finala plejofa favorizovani Bekament iz Aranđelovca 31:26 (17:14). Iako po imenima i rejtingu ,,slabije”, rukometašice Jagodine pokazale su da pobeda mora da se zasluži na terenu. Prednost je rasla iz minuta u minut, iako su Aranđelovčanke na trenutke imale pomoć EHF sudijskog para Antić – Jakovljević pobeda Jagodinki nije dolazila u pitanje. Za igračicu utakmice proglašena je golmanka Jagodinki Jelena Đurašinović sa 15 odbrana.

-Teška utakmica. Hvala pubici napravila je prevagu na utakmici. Lepa sportska atmosfera, čestitam igračicama obe ekipe, mojim igraicama na pobedi. Idemo dalje. Treba popuniti do kraja halu sa publikom. Pokušaćemo da iskoritimo sledeću nedelju da otklonimo te male greške i odgiramo još kvalitetnije. Zaista je serija naporna i fizički i psihički, ko to izdrži osvojiće titulu, a tako i trena da bude. Mi se nadamo da ćemo to biti mi, rekao je trener Jagodinki Dragan Markov.

Naredna utakmica igra se u Jagodini sledeće subote 5. maja u 20 sati.