NIŠ- Rukometašice Jagodine u ovoj sezoni nisu izgubile ni bod, dominacija je potvrđena u Nišu. U 21. kolu Superlige niška Naisa nije uspela prekine pobednički niz Jagodine. U 3. kolu plejofa Superlige Jagodinke su savladale Nišlijke u gostima 25:22 (12:9). To je druga pobeda Jagodinki u Nišu.

Na početku derbija kola Naisa je imala prednost od 3:1 (9. minut), ali je serijom 3:0 Jagodina preokrenula i više nije ispuštala prednost. Malo golova je viđeno u prvom poluvremenu koje je završeno rezultatom 12:9 za gošće.

Početkom drugog dela igre Jagodinke su uvećavale prednost i u 49. minutu imale + 7 (20:13). Ipak, Naisa je polako “topila” taj zaostatak, zahvaljući greškama gošći i ,,dvostrukom” kriterijumu sudija Antić-Jakovljević. Početkom  Naisa 59. minuta došla do 23:21 i opasno pripretila Jagodinkama, međutim, nije imala snage za preokret i na kraju izgubila sa tri gola razlike (25:22).