JAGODINA- Danas je konstituisana Skupština Srbije, a Pomoravski okrug predstavljaće petoro poslanika 3 iz JS i 2 iz SNS. Iz JS poslanici  su Dragan Marković Palma, Marija Jovanović, dosadašnji pomoćnik gradonačelnika, i Života Starčević načelnik Školske uprave, iz SNS Nikola Radosavljević i Ninoslav Erić.

-U domu Narodne skupštine Republike Srbije, danas sam položio zakletvu kao narodni poslanik. Ovim činom nastaviću da se još više i jače borim za naš grad, za našu Ćupriju. Ćuprija zaslužuje da bude centar razvoja Pomoravskog okruga i učiniću sve da tako i bude. Uskoro novi veliki investitor dolazi u naš grad, napisao je Erić.

Njegov stranački kolega Radosavljević  istakao je da je velika je čast biti narodni poslanik.

-Ovu dužnost obavljaću vredno pošteno i savesno braneći državu Srbiju, njene interese, interese srpskog naroda, kao i ljudska i manjinska prava svih građana Srbije, napisao je Radosavljević