Rukometašice Jagodine plasirale su se u finale Kupa Srbije i tu utakmicu prenosiće RTS 2 u nedelju u 18 sati.One u polufinalu Kupa Srbije nisu dozvolile, favorizovnom od strane sudijskog para Jevtić, Radničkom iz Kragujevca da napravi iznenađenje i pobedile rezultatom 21:27, poluvreme 9:10, i tako se četvrti put uzastopno našle u finalu Kupa Srbije.

Kragujevčanke su, uz očiglednu pomoć sudijskog para Jevtić, samo na početku meča uspele da povedu 4:1, da bi Jagodinke izjednačile 4:4, a zatim i povele u 20 minutu 5:6. Do kraja prvog poluvremena Kragujevčanke su održavale rezultatski priključak. Međutim, u drugom delu igre Jagodinke su odlučnije zaigrale, tako da ni sudijska nakolonost protivničkoj ekipi nije mogla da prvagne. Zaista, sudijski kriterijum bio je u najmanju ruku bio je veoma upitan. Naročito prilikom iskuljučenja koja su kao na traci dobijale Jagodinke, što su Kragujevčanke koristile da bi održavale rezultatsku neizvesnost.

Utakmica je prelomljena u korist Jagodinki od 48. do 52. minuta kada su serijom 3:0 došle do plus 5 (17:22), što su održavale do 60. minuta i konačnog rezultata (21:27).

Igrač utakmice : Srna Sukur ( Jagodina)

RK Radnički –ŽORK Jagodina : 21:27 (9:10)

Kraljevo: SC Ibar. Gledalaca : 150
Sudije: Miloš I Đorđe Jevtić
Sedmerci: Radnički 4 (3), Jagodina 8 (5)
Isključenja: Radnički 12 min, Jagodina 12 min

Radnički : J.Pojužina (2 odbrane,2 sedmerca), Veličković 8, Bjelak 4, Andrić, Blagojević , , Mikić 4 , K.Petrović 2, Ž.Pojužina , T.Petrović 1 , Inđić 1, Petković (14 odbrana, sedmerac), Ranković, Todorović 1.

Jagodina :  Kostić, Adžić 2, Ćorović 4, Majkić 3, Pejović 1, Sukur 6, Nišavić, Gugač, Radović, Lovrić, Janjić, Bojičić 5, Kadović, Stojanović, Gojković 1, Mitrović 5.