JAGODINA – CRVENA ZVEZDA 0:4 (0:1)

JAGODINA – STRELCI: 0:1 Milošević u 2, 0:2 Golubović u 68, 0:3 Vasilić (iz jedanaesterca) u 83, 0:4 D. Tegeltija u 89. minutu. STADION: Gradski. GLEDALACA: 2000. SUDIJA: Nikola Đorđević (Aranđelovac) 8,5. POMOĆNICI: Srđan Kantar i Nikola Manojlović. ŽUTI KARTONI: Lazić, Trajković, Matić (Jagodina), Mladenović, Milošević, Markočević (Crvena zvezda).

JAGODINA: Prokopović 6, Lazić 6, Đurđević 6 (od 75. Stanković -), Ristić 6 (od 86. Laketić -), Milosavljević 6, Arsić 6, Marković 6,5 (od 69. Antić -), Nedeljković 6 (od 53. Zdravković 6), Trajković 6,5, Stefanović 6,5, Matić 6 (od 61. Mitić 6).

CRVENA ZVEZDA: Draškić 7,5, D. Tegeltija 7,5, U. Ilić 7,5, T. Ilić 7,5 (od 83. Ranković -), Roganović 7,5, Mladenović 7,5, Milenović 7,5 (od 46. Vasilić , Milošević 8 (od 46. Manojlović 7,5), Markočević 7,5 (od 83. Cvetković -), Đorđević 8, Ivanović 7,5 (od 63. Golubović .

IGRAČ UTAKMICE: Uroš Đorđević (Crvena zvezda)

Pred 2000 ljubitelja fudbala na Gradskom stadionu u Jagodini, slavila je Crvena zvezda. Beograđani su stekli prednost u drugom minutu. Nakon centaršuta, mrežu domaćina sa osam metara glavom je zatresao Milošević. Na 0:2 povisio je Golubović posle povratne lopte i šuta sa osamnaest metara. Do trećeg pogotka nade sa Marakane došle su u 83. minutu. Najbolji pojedinac na meču Uroš Đorđević istrčao je sa loptom 70. metara i kad je zakoračio u šesnaesterac domaćina srušio ga je Lazić, a arbitar Nikola Đorđević iz Aranđelovca opravdano je pokazao na „kreč“. Siguran egzekutor bio je Vasilić. Tačku na „i“ stavio je Dragan Tegeltija. Njegov šut sa 20. metara od prečke završio je u mreži.