JAGODINA- Rukometašice Jagodine u 7. kolu Superlige večeras su u Šapcu bile bolje do Medicinara 22:27 (11:15). Igračica utakmice Isidora Bogunović. Rukometašace Jagodine na čelu su table sa 13 bodova, bez izgubljene utakmice. Utakmica u Šapcu bila je zanimljivija nego što pokazuje rezultat. U prvom delu igre rezultat se kretao gol za gol i tek pri kraju poluvremena Jagodinke koriste greške Šapčanki i iz nekoliko kontra napada rešavaju taj deo u svoju korist. Dobro su Jagodinke počele drugo poluvreme i u 42. minutu vodile su sa 8 golova razlike 15:23, međutim narednih 10 minuta na terenu je bila samo ekipa Medicinara koja pravi 6:0 i dovodi utakmicu rezultatski egal. Jagodinke su se trgle posle tajmauta i sa nekoliko prodora i sigurnih odbrana Simić iskusno privele utakmicu kraju u svoju korist.