JAGODINA-Rukometašice Jagodine zadržale su lidersku poziciju na tabeli posle gostovanja u Inđiji. One su večeras u 15. kolu Superlige igrale nerešeno sa favoritom Železničarom 24:24(14:10). Igračica utakmice Marija Simić. Još jednom se pokazalo da sreća prati hrabre. Jagodinke su posle početničkih greški u odbrani i napadu, promašenih šansi, gubile sa više golova razlike ali su u poslednjih desetak minuta stigle favorizovane  protivnice i u drami isčupale bod zlata vredan. Zadržale su lidersku poziciju na tabeli. Železničar u šoku, jer je već upisao dva boda, a je vodio tokom cele utakmice. U 55. minutu rezultat je glasio 24:19, publika u Inđiji je slavila, Jagodinke nisu tako mislile već su hrabro zaigrale na sve ili ništa i zabeležile u seriju od 5:0, a poklon penal Dunji Tabak na kraju utakmice brani najbolja igračica Marija Simić. Usledilo je veliko radovanje Jagodinki. Tabela : Jagodina 26, Crvena zvezda 25, Železničar 22, Medicinar 18 bodova