JAGODINA- Rukometašice Budućnosti upisale su treću pobjedu u Regionalnoj ligi – u prvom meču na drugom turniru koji se održava u Jagodini, savladale su domaće rukometašice  29:16 (13:10). Posle izjednačenog prvog poluvremena, pitanje pobednika rešeno je posle 15 minuta nastavka kada su Podgoričanke napravile seriju 9:2. Milena Raičević i Đurđina Jauković postigle su po šest golova, dok su Itana Grbić i Branka Konatar upisale po četiri. Marina Rajčić je upisala 10, a Darly Zoqbi de Paula devet odbrana. U ekipi Jagodine standardno dobro igrala je najiskusnija Tanja Vučković, što je bilo nedovoljno za nešto više od poraza, ali u boljem izdanju od uobičajenog bila je Tanja Ašašanin. Sutra i prekosutra igraju se naredni mečevi.