JAGODINA- Proteklog vikenda u Kruševcu održan je prolećni miting otvaranja sezone na otvorenim borilištima za sve kategorije. Učestvovalo je troje atletičara GAK “Jagodina”. Prva je na stazu izašla mlađa pionirka Elena Milosavljević (12). Ona je u trci na 60 metara postavila novi lični rekord koji sada iznosi 9,10 sekundi i zauzela šesto mesto.U skoku u dalj iz zone Elena je takođe postavila novi lični ali i klupski rekord koji sada iznosi 4,11 metara. Jankov Bogojević je u trci na 60 metar za starije pionire istrčao lični i klupski rekord na otvorenom koji iznosi 8,04 sekunde i sa tim rezultatom osvojio je srebrnu medalju.On  je u trci na 300 metara je istrčao odličnih 41,96 što je takođe novi lični i klupski rekord za ovog mladog sprintera. Na kraju je u trci seniora na 100 metra Mitić Andrija (25) istrčao za ovaj deo godine solidnih 11,91 i tim rezultatom zavredeo bronzanu medalju na takmičenju zauzevši treće mesto.